| IuLYaN17 a întrebat:

As vrea sa cumpar de pe Okazii.ro un "Vitezometru Pentru Bicicleta cu Termometru" http://www.okazii.ro/......a113421046 As vrea un sfat pentru ca e prima data cand cumpar de pe acest site:D E sigur? Ce zice-ti?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu e sigur. Eu am cumparat de la cineva o placa de baza si n-a mers. Omul a fost de treaba si mi-a trimis banii dar puteam sa iau teapa. Acest site nu este un magazin cu garantie. Asa ca poti lua teapa. Acesta, insa, pare un magazin si s-ar putea sa n-ai probleme. Mai mult, vanzatorul are 100% calificative pozitive. Asa ca pe riscul tau!

| IuLYaN17 explică (pentru Salontanul):

Stiu ca e pe riscul meu, dar din cate stiu eu site-ul a fost promovat la Prima TV de catre "Cronica Carcotasilor" na si am zis ca poate e sigur.Mersi de raspuns.

1 răspuns: