| cristy1000 a întrebat:

as vrea sa imi spuneti cat de bun este microfonul acesta care as planui sa-l cumpar: http://www.altex.ro/microfon-vocal-hama-46060. Ma refer daca este buna pentru karaoke-uri sau sa canti pur si simplu la el si daca merita pretul. Multumesc

2 răspunsuri:
| laserworld a răspuns:

Nu,sigur nu.asta este ok, pentru yahoo messenger expl.hama= microfon simplu de calculator. pentru. karaoke direct de la calculator, va fi mai bine 1 microfon unidirectional de mana. oricum, sunet (volum)direct de la pc este foarte slab, trebui normal amplificat.