| Vergil a întrebat:

Salut mi-am cumparat un microfon Hama Dinamic(DM-60) si as vrea sa stiu daca exista vreun program sau ceva de genu de karaoke ca sa mearga microfonu.

2 răspunsuri:
| McClod a răspuns:

Poi microfonu trebuie sa il introduci la boxe nu la pc ca sa se audawinking

| Tabba a răspuns:

Acesta fiind un microfon dinamic, pentru a-l conecta la PC si a te astepta la rezultate bune, ai nevoie de un preamplificator de microfon, sau, mai bine, un mic mixer, cum ar fi acesta:http://www.soundcreation.ro/......d1435.html