| AntoniaOrman a întrebat:

As vrea sa ma inscriu la un concurs de talente televizat de gen Romanii au Talent,etc.(Ca sa cant)Ce concurs imi recomandati? Unde m-as putea inscrie, cand vor fi preselectii? Vreau un raspuns tinand cont ca am 13 ani,si va rog, nu va bateti joc.winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti.as mai recomanda sa te inscrii la vocea romaniei, dar cred ca acolo au o limita de varsta 14 sau 18 ani, incearca la romanii au talent, bafta! sa ma saluti de la tv!

1 răspuns: