| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa-mi cumpar o antena wireless sau adaptor wireless, cu antena externa. Ce mi-ati recomanda?
Momentan nu conteaza pretul, vreau sa fie una buna, si atunci cand o conectez la un cablu de 5 metri sa nu mi se deconecteze. Am windows xp proffesiona, calculator.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu router. Antena wireless sau adaptor.

| BJK1903 a răspuns:

Http://www.altex.ro/......nder-negru eu am acest wireless de aproape 6 luni si nu am nici o problema cu el.isi merita fiecare banut, sper ca te-am ajutat. funda? :)