| BandOfHorses a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar TL-WN321G, adaptor wireless. Intrebarea mea este daca imi cumpar acest adaptor imi merge wireless-ul doar daca introduc adaptorul in calculator imi va fi posibil sa ma conectez la wireless din casa? Sau trebuie altceva.

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Da dacă ai router se conectează la el și ai net.

| BandOfHorses explică (pentru Azµre):

Daca bag stick-ul in pc, si pe pc am net, stickul nu transmite semnale wifi?

| Azµre a răspuns (pentru BandOfHorses):

Nu, singurul router pe stick abia afost lansat de Asus la los angeles așa că nu nu transmite! Trebuie să routeze ca să transmită

| BandOfHorses explică (pentru Azµre):

Imi poti da un link cu un router pe care il pot conecta la fiberlink? Dupa primesti funda.