| TeoPT a întrebat:

Bună seara.
Aș vrea și eu să știu de ce nu îmi mai apare poza de profil, de exemplu când răspund la o întrebare, apare doar numele și răspunsul meu, fără poza de profil. La fel și pe profilul meu, este fără poză, însă la rubrica "Editare profil" apare. Am pus altă poză și tot nu s-a schimbat nimic. Am remarcat asta și la alți utilizatori. E vreo problemă tehnică a site-ului? Mulțumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai incerca nimic. dai la hi5 (cand intri pe hi5) si dai la incarcare poze, si incarci poza pe care o vrei tu, si dupa ce s-au incarcat iti apar toate pozele (pe care leai inkrkt) si ai 2 variante - seteaza poza la profil si - seteaza poza la coperta albumului (sau ceva de genul)