| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa va pun o intrebare:

Daca stie cineva jocul 4story si siteul www.konturi.ro este un site in care sunt toate jocurile online si am scris siteul de 4story si acolo trebuie sa imi apare numai conturi si parole. Da, dar la fiecare cont nu este buna parola stie cineva sa imi zica dc sau sa-mi dea cineva un cont daca are? mersi mult

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ori iti faci tu cont ori incerci conturi cu rata mai mare de 60%

| Pupsik22 a răspuns:

Te ajut uite acesta e cont Cont:raefschiion@mail.ru parola:vanea321

| Pupsik22 a răspuns:

Pai te ajut eu
cont:raefschiion@mail.ru
parola:vanea321

| Tzigared a răspuns:

Am uitat sa mentionez. dau fundawinking