| cristinatanasa99 a întrebat:

Ati comandat vreun iphone 5 la precomanda de la Orange? Daca da, in cat l-ati primit? Funda!:*

Răspuns Câştigător
| Terezia_Gabor_1993 a răspuns:

Eu am 2 iphone 5 precomandate de la Vodafone Germania nu stiu daca are relevanta! dar presupun ca e aceeasi modalitate de primire! intai abonamentu pe urma iti vin telefoanele la Orange shopul unde ai facut abonamentul! te anunta ei, cand iti activezi cartela! si prin posta! maxim 2 saptamani astepti! la Orange ar trebui sa fie la fel ca la Vodafone care le-am luat eu! teoretic! cel mai bine intrebi la un shop autorizat! iesi si mai ieftin!laughing

3 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Nu,de ce nu te duci in magazine sa il cumperi?

| Lupu_Teodor_1998 a răspuns:

Maxim 2 saptamani

| Bhay_Lacry_1996 a răspuns:

Maxim 4 dar verisoara mea la primit in 3 zile
primesc funda?