| vladlove123 a întrebat:

joi am facut precomanda de iphone 6s plus in Orange shop, cei de acolo nu au stiut sa imi spuna un termen exact cand o sa primesc telefonul.

Vreau sa stiu daca a mai facut cineva precomenzi la alte telefoane de la Orange sau ceva de genu, in cat timp au primit telefoanele.

astept raspuns.

dau funda!

Răspuns Câştigător
| laury24 a răspuns:

Eh ce sa faci. mai bine asteptai pana ce era disponibil. NU poti face altceva decat sa astepti.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei prin noiembrie ajung noile modele de iphone si in Romania

| melkittenqueen a răspuns:

Pai am mai facut de 3 ori comanda de pe Orange si nu au ajuns la fel. Unul a ajuns cam in 3 zile, altul intr-o saptamana. Depinde.

| suntserios a răspuns (pentru melkittenqueen):

PRECOMANDA... de ce nu citesti intrebarea?