| vladlove123 a întrebat:

joi am facut precomanda de iphone 6s plus in Orange shop, cei de acolo nu au stiut sa imi spuna un termen exact cand o sa primesc telefonul.
Vreau sa stiu daca a mai facut cineva precomenzi la alte telefoane de la Orange sau ceva de genu, in cat timp au primit telefoanele.
astept raspuns.

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Am luat legatura cu colegii nostri din Shop, care ne-au comunicat ca nu stiu inca data exacta in care va ajunge telefonul la ei, insa ne-au asigurat ca vei fi contactat in momentul in care poti merge in magazin sa ridici telefonul.

O zi buna,
Orange Helper

| vladlove123 explică (pentru OrangeHelper):

Dar de primit ar trebui sa il primesc luna aceasta nu?
Mentionez ca am primit sms ca comanda nr... a fost inregistrata in shop

| OrangeHelper a răspuns:

Cu siguranta vei primi telefonul in cateva zile.

| vladlove123 explică (pentru OrangeHelper):

Am inteles. Va multumesc mult. Si ma bucur ca reusiti sa aduceti iphone 6s plus la precomanda in cateva zile. Ma bucur sa aud asta. Sper sa il primesc saptamana asta sau cel tarziu peste doua saptamani.
Va multumesc inca o data.