| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut reclama aceea de la televizor cu extraoptiunile cosmote. Daca imi activez pe cea cu 6 euro am si internet pe telefon dar problema este ca eu nu am mai avut si nu stiu daca merge la telefonul meu [ lg ku380]. Trebuie sa ma duc la cei de la cosmote ca sa-mi activeze internetul? multumesc

1 răspuns:
| RloveR a răspuns:

Trebuie sa umblii tu la setarile telefonului, mai precis la setarile internetului. Nu trebuie neaparat sa mergi la ei, pentru ca poti rezolva si singura. Bafta happy