| WestSid3 a întrebat:

Bună TPU!
Aveam acum acum vreo 2 ani jumate cont pe Desenatori. Deoarece nu mai folosesc acel e-mail, vreau să-mi fac alt cont, dar zice că adresa de e-mail (cea nouă) e este nevalidată. De ce? Cum pot face s-o folosesc pe asta? big grin
Mulţumesc!

2 răspunsuri:
| Trivium a răspuns:

Cand ai pus adresa de ex vrejeala@yahoo.com ai pus si @yahoo.com dupa adresa ta nu cand ai facut cont pe desenatorii?

| WestSid3 explică (pentru Trivium):

Da. Ieri mi-am dat seama că pe adresa aia era făcut deja cont şi am intrat pe el. Am dat un restart, iar acum nu mă mai lasă deloc să intru...