| JustaLittle a întrebat:

Aveti idee cam cat ar costa in plus fata de abonamentul initial la telekom inca 2 programe tv? Nu hd, e vorba de History si Da Vinci Learning. Exista un pret "standard" pentru fiecare program in plus sau nu se pot adauga asa si trebuie schimbat pachetul cu totul? Eu am pachet cu tv, internet si telefonie si sunt multumita de el doar ca as vrea acele 2 canale..sau macar History

1 răspuns:
| KillaNoFilla a răspuns:

Ciudat,la mine sunt fara sa le comand.

cand comanzi o sa-ti dea mai multe(ex:history, da vinci learning, discovery world, bbc etc) la pret injur de 5 lei

nu trebuie sa schimbi pachetul sau sa recontractezi.