| Bulboacă10Teo a întrebat:

Care este cel mai avantajos pachet de televiziune/telefonie/internet atat din punct de vedere al costului cat si al calitatii serviciilor (claritate, transmisie, etc.) Eu sunt deocamdata la telekom insa nu mai sunt foarte multumit deoarece au bagat contra cost niste canale si scumpesc abonamentul pe zi ce trece. Astept parerile voastre. Multumesc!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Digi

| J0B0MAT a răspuns:

Dacă stai într-un oraş mare, digi clar.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Amu despre altele nu pot sa zic dar noi cu digi nu avem probleme.La internet (eu stau in sat) am viteze chiar ok, nu pierdem semnalu la tv sau lucruri de genul.Cu cartela digi am net nelimitat.L-am folosit si in Germania fara probleme (contra cost dar nu mult ).

| ponturi a răspuns:

Next-gen garantat cea mai bună ofertă la ei găsești.

| Arseia a răspuns:

Cred ca digi, sigur digi e mai ieftin.
Serviciile pot diferi ca si calitate de exemplu in anumite zone telekom functioneaza mai prost ca digi sau invers sau upc, dar deja astea sunt cazuri izolate acum internetul si tv-ul merge la fel peste tot.

| GaborPaul a răspuns:

Digi(rds) folosesc digi, platesc 50 lei pe luna dar imi merge cu 10 mbs adica downloadez cu 10mbs, sunt din Iasi din oras. Sper ca te-am ajutat si la telefonie daca te referi la mobil, smartphone Vodafon e super, pe langa ca iti da multe minute internationale iti ofera si 30kmbs ( sau depinde cu cat iri incarci) si nelimitat in Vodafone, funda?