| anonim_4396 a întrebat:

Azi a fost ultimul clopotel la mine. Am terminat liceul pe profilul, ideea e ca la stiinte sociale se face matematica pana in clasa a 12-a dar nu si fizica sau chimia sau biologia. Mai pe scurt ceea ce caut eu, sunt facultati din Bucuresti care sa nu aiba in program : Matematica, fizica,chimie,biologie, economie. Mentionez ca biologia mi-a placut mult la timpul ei dar mna, s-au scurs 2 ani de atunci. Sunt interesat de facultati care ofera sanse de munca de la mediu spre mare. Nu vreau sa fac o facultate doar de dragul de a o face. Sa fie din Bucuresti. Multumesc!

1 răspuns:
| calina11 a răspuns:

Uite cauta pe internet:Facultati Bucuresti(un,, mediu" pentru fiecare)