| acsva a întrebat:

baloanele din folie, cifrele acelea din baloane, se pot umfla si cu aer, cu gura? Sau doar cu pompa?

4 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Buna,

Ele sunt destinate umplerii cu heliu, dar poti si cu aer. Eu am umflat si cu aer si le-am legat de anumite lucruri prin casa sau doar le-am rezemat de ceva.

Pa.

| GdX a răspuns:

Le poti umfla, dar nu are farmec. Alea sunt umplute cu heliu ca sa pluteasca.

| Ramonik_Ramona_1977 a răspuns:

Cum se umfla?

| Salagian60 a răspuns (pentru Ramonik_Ramona_1977):

Se pot umfla atât cu heliu, cât și cu aer (cu pompa de baloane mai mică, sau poți și cu gura) Ți-am fost de folos? Eu sper că da!