| sasha_2369 a întrebat:

Brasoveni, am o mica intrebare pentru voi :
Cum e vremea pe la Brasov? Mai e zapada, chestii?
Pls raspundeti, urmeaza sa plec la Brasov si as dori sa aflu aceste informatii inainte. happy
Mersi!

Răspuns Câştigător
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu este zapada, dar bate vantul si incepe sa se innoreze, iar maine au anuntat averse si ca este innorat. straight face

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. In oras nu este zapada, dar in postavarul se mai poate schia. Ca si vreme, instabila, dar nu este frig. Pe munte este zapada. Pa!

| Gumã a răspuns:

Nu,nu mai e zapada, azi sunt 20 de grade dar mai bate umpicutz vantul, este numai bine de o plimbarica.Te asteptam