| euuilem a întrebat:

Buna TPU cam cat ar costa un (Samsung Galaxy +) secon-hand? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Un Samsung Galaxy Plus costa aproximativ 500-600 de lei second-hand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung I9001 Galaxy S Plus; produsul nou începe cu prețul de 1200ron, deci la sh este cam 800ron [cutie, full accesorii, garanție 6luni, etc].
Prețul corect pentru un sh este de aprox: 60% [acesta este prețul cu care îmi vând eu sculele când doresc upgrade - impecabile, etc]

Poți găsi produsul sh începând cu 500ron:
http://www.okazii.ro/......i9001.html