| OoVi a întrebat:

Ce telefon imi recomandati la un buget de maxim 1500 de lei in afara de HTC One X si Samsung Galaxy S3?
Sa nu fie secon!

4 răspunsuri:
| panther2007 a răspuns:

Intra pe xioamiworld.com ai de ales intre Mi2S si Mi3 te incadrezi in bugetul tau indiferent ce telefon ai alege.
Mi2S bate un Samsung Galaxy Note 2 iar un Mi3 bate un Samsung Galaxy S4 acum tu alegi

| VladHelp a răspuns:

Pai daca tot e black friday, eu zic HTC One X. Nu se defecteaza repede si e mai performant. Asa am auzit! bafta.

| OoVi explică:

Alte propuneri?happy

| Theo_Theodor_1998 a răspuns:

Allview X1 soul, 32 GB spatiu de stocare, 2GB RAM, camera frontala 5 MP si cea principala 13 MP, un procesor foarte bun, air gesture, cel mai bun telefon marca Allview in momentul de fata, la pret e 1500 de lei, il recomand