| Draguta98 a întrebat:

care dintre voi stiti cand incep,,Zilele Zapezii" la Vatra Dornei, din ce zi incep si pana cand tin? acum pe 2013, urgent va rog,dau funda+vot! Va rog raspundeti-mi repede, si nu vreau informatii din 2012, vreau din 2013, este foarte urgent! multumesc!

5 răspunsuri:
| alexpoint a răspuns:

Salut, ca si anul trecut 27 ianuarie - 12 februarie. Primarul a spus ca intentioneaza sa prelungeasca evenimentul anul acesta pana pe 14 februarie dar nu este nimic sigur inca.

| Draguta98 explică (pentru alexpoint):

Si nu sti ce solisti vin? si care in ce zile?

| alexpoint a răspuns (pentru Draguta98):

Nu stiu, vom afla zilele urmatoare.

| Draguta98 explică (pentru alexpoint):

Bine cand afli ceva, te rog scrie aici, bine?

| alexpoint a răspuns (pentru Draguta98):

O sa scriu cand aflu programul.