| Denis_5853 a întrebat:

Buna TPU ce sa imi cumpar un iphone sau un laptop?

26 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Laptop

Răspuns utilizator avertizat
| Exxtremus a răspuns:

Ti-as recomanda calculator. Dar, daca ai mai bine este laptop. Este de 10000 de ori mai bun si maai ieftin. Poti sa-ti iei la mana a doua findca unul nou costa vreao 20 de milioane. Faci cum vrei. Si daca ai bani pentru el ia-ti altcevalaughing

| madalina2222 a răspuns:

E fain sa iti iei un iphone dar daca nu stai excelent cu bani iti recomand un laptop pana in 15 milioane(lei vechi)ca este si nou si un Samsung galaxy sau HTC

| pisikutzza22 a răspuns:

I pad happy

| TsSoFoOLiTa a răspuns:

Laptop. :p iphone`ul e bun de frumusete. Am si eu unul si mi-a cazut pe jos. Acum e praf. rolling on the floor Dar, daca tot vrei tel, ti-as recomanda Samsung galaxy S2; Samsung galaxy S Advence sau...thinking Samsung galaxy s+. Bafta. ^^. Te puup.;**`.

| valentino52 a răspuns (pentru TsSoFoOLiTa):

Si mie mi s-a crapat digitezerul la un Iphone 4 de 1 mai l-am scapat la gratar si desi s-a facut sticla dinafara tandari touchscreenul mergea foarte bine si telefonul functiona normal deci ma indoiesc ca e "praf" in interior. Si chiar si asa spart l-am vandut cu 9 mil 500 am mai completat si mi-am luat 4s un Samsung cu ecranul spart nu luai nici de un pachet de tigari pe el...

| Alexa843 a răspuns:

Ambele, numai ca in loc sa iei iphone ia mai bine un smartphone gen Samsung galaxy (nu e mare diferenta)

Răspuns utilizator avertizat
| Alexa843 a răspuns (pentru J0KeRuL):

Sriu ca intelligent=smart, dar sunt telefoane diferite

Răspuns utilizator avertizat
| Alexa843 a răspuns (pentru J0KeRuL):

Lasa, sa nu-ti mai fie!

Răspuns utilizator avertizat
| Alexa843 a răspuns (pentru J0KeRuL):

laughing)) vai tu rolling on the floor)))))))))))))))))

Răspuns utilizator avertizat
| Alexa843 a răspuns (pentru J0KeRuL):

Ce-am; p

Răspuns utilizator avertizat
| Alexa843 a răspuns (pentru J0KeRuL):

Si eu

| bogdan324 a răspuns (pentru Alexa843):

Am avut Samsung galaxy si m-a dezamagit, dupa 2-3 ore de joaca era deja numai bun sa prajesc un ou pe el, la cat de incins era, si ma avea si lag, pe iphone nu aveam problema asta.

| crasher a răspuns (pentru J0KeRuL):

Esti analfabet coi!

| Buburuza2222 a răspuns:

Eu iti sugerez sa iti iei un laptop sau daca vrei telefon nu te sfatuiesc sa iti iei Iphone, mai bine un Samsung galaxy sau Sony Ericsson satio...e genial telefonul! am eu si sunt foarte multumita + ca are camera de 12.1 megapixel!

| Modx a răspuns:

Laptop + Samsung galaxy mini

| LiveStar a răspuns:

Daca nu ai desktop, ia-ti laptop(neaparat, nici nu t gandi la iPhone)
daca ai desktop insa, NU ARE ROST sa iti iei laptop(e greu, emana radiatii si MAI ales are aceleasi functii ca desktopul in afara de portabilitate, logic).
Dar, poti gasi iPhonuri 4S de 16 GB SIGILATE, aici:
http://www.okazii.ro/......a117110453
nu e produsul meu, dar un 4S NOU la 16 milioane...e prea adevarat;)

| Creier a răspuns:

Daca ai deja un calculator care functioneaza bine un iphone.happy

| Adi0696 a răspuns:

Pai,amebele sunt foarte scumpe dar daca vrei ceva portabil recomand laptopul.winking

| diavolul a răspuns:

Depinde in ce buget te incadrezi.dar daca ai bani de un iphone inseamna ca ai un buget destul de mare.eu iti recomand un laptop la vreo 2700 - 3000 lei. pretul ii cam la fel cu un iphone 4s.