| Capa1 a întrebat:

Se mai merita sa cumpăr un iPhone 5s?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, abia acum pretul este cel corect

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Delooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc,wtf?
Si nu " se m/erita" nimeni, cred ca vrei sa zici "merita sa mai cumpar".
"mai" se pune dupa verb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca da, are design-ul clasic, cât și o camera de 8 mp cu dual-flash la blitz, cititor de amprente și alte componente care nu obosesc in timp. Și in plus Ip găsești la un preț relativ ieftin. Sper ca ti-am fost de ajutor și îți doresc succes!

| Theona20 a răspuns:

Nu prea, dupa parerea mea este cam depasit. Poti insa daca vrei tot un telefon marca Apple sa apelezi la un IPhone SE.Arata ca un IPh 5s, doar ca are specificatii mai bune, insa este putin mai scump.In concluzie nu recomand in 2017 IPhone 5s.

| bum21 a răspuns:

Nu, are ecranul mic