| Wwha a întrebat:

ce trebuie sa fac ca sa deschid niste fisiere pps ( facute in power point) am descarcat Microsoft PowerPoint viewer 2007 dar nu le deschide... dau FUNDA la prima solutie care merge!

Răspuns Câştigător
| al3xtheb3st a răspuns:

Ai incercat sa descarci Microsoft office 2003 sau 2007 care contine si power point

| Wwha explică (pentru al3xtheb3st):

Acum am incercat dar, imi apare o "eroare" "This program needs Windows Installer 3.1.0.0 (or greater)" ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| кℓaяa a răspuns:

Incearca Power Point 2009

| pavlovschi a răspuns:

Uite, poate gasesti pe site-ul" www.didactic.ro" aici poti gasi in power point materiale facute gata...
P.S. Sper ca te-am ajutat...