| alexx102428 a întrebat:

Cine credeti ca se califica dintre Franta-Germania? Si cat va fi scorul dupa parerea voastra?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si un egal ar fi bun cred )))

| alexx102428 explică (pentru RAY):

Lol nu se poate asa ceva

| RAY a răspuns (pentru alexx102428):

Ba se poate si apoi urmeaza doua reprize de 15 minute apoi penalti

| miTzuliK93 a răspuns:

Deci... e un meci controversat, dupa cum am mai zis si la alta intrebare, cu posibilitate de terminare 1x2.

Germania sufera in joc, ca nu mai joaca ceea ce stia. Practic, nemtii nu mai sunt nemti. Francezii au dovedit ca stiu fotbal cu Ecuador, Honduras, Elvetia si pe finalul meciului cu Nigeria, de aici si incertitudinea pe care o am in privinta calificarii lor. Germania abia s-au chinuit cu Algeria sa-i bata, cu 2-1, si in 120 de minute.

Dar mizez pe nemti ca se vor califica. 1-0 dupa 120 de minute.

| CosminC86 a răspuns:

Eu cred ca Germania. Are echipa mai tare.

| raduradu2014 a răspuns:

Germania sau Franta ..nu se stie si Franta joaca destul de bine.dar eu tin cu Germania
a mai fost intrebari din astea .....eu am gasit 3 in 2 ore.

| Macryna a răspuns:

FRANTA! FRANTA sa dea Domnul sa castige! FRANTA!

| Jokyo a răspuns:

Prietene Germania va castiga si cupa eu pe asta pariez oricum cred ca va fi 2-1 pentru Germania big grin

| ℓανιηια a răspuns:

Germania.

| pirla a răspuns:

Eu cred ca va castiga Germania.Si scorul cred ca va fi 3 la 2.

| Catacata7799 a răspuns:

Dupa parerea mea, ca si valoare sunt egale si imi plac ambele stiluri de joc, cred ca va fi un meci strans, dar tind sa cred ca Germania va castiga, insa nu este exclus sa castige Franta.