| madutzuubiyzelu a întrebat:

Buna TPU cine imi poate spune cine va canta la ZIUA GALATIULUI DE PE 30.11. 2012? plz vreau sa stiu dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Miercuri, 30 noiembrie 2012

17:00 – Alegoria Sfântului Apostol Andrei, pe traseul strada Domnească – strada Brăilei – Palatul de Justiţie – Prelungirea Coşbuc – Parcul Viva
17:30 – Car alegoric însoţit de trăsuri, roleri cu făclii, paiaţe şi frumoasele de la Genys Models, care vor străbate acelaşi traseu, pornind de la Teatrul Dramatic.
18:00 – Concerte în aer liber Andra şi Horia Brenciu.
În deschidere vor cânta două dintre gălăţencele care au concurat la "Vocea României", Alexandra Penciu, Ana-Maria Fluturu şi Andreea Ignat.
23:00 – Foc de artificii

http://www.123romania.ro/festivaluri/zilele-galatiului-2012/

| madutzuubiyzelu explică (pentru Đϋffγ):

Dar iar canta brenciu cu andra? au cantat si anul trecut

| madutzuubiyzelu explică (pentru Đϋffγ):

Aa si sa imi dai si mie id ul tau plz

| Đϋffγ a răspuns (pentru madutzuubiyzelu):

Daca asa scrie, scrie 2012 ...eu de unde sa stiu laughing...