| aryana1991 a întrebat:

cine poate sa mi spuna si mie o ruta simpla pentru traseul Roman-Craiova? dau funda celui mai explicit raspuns

4 răspunsuri:
| djhateme a răspuns:

Salutare.Cel mai sigur, si ca sa vezi cu ochii tai, intra pe google si la search scrie: Calculator traseu, sau calculator ruta.si ai un site care iti arata toate traseele disponibile, timpul de parcurgere, consumul de combustibil, etc

suntserios
| suntserios a răspuns:

E85 Pana la Bucuresti - pitesti pe A1, Craiova.

| gicaputinica a răspuns:

Bacau > Buzau > Ploiesti > Targoviste > Gaiesti > A1 > Pitesti > Craiova.

La intrare in Buzau imediat dupa pod faci dreapta pe centura. Eviti orasul si te scoate la iesirea spre Ploiesti (Bucuresti)
Pe A1 cu putin inainte de intrarea in Pitesti faci stanga spre Albota. Scutesti cca.10 km

Drum bun!