| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de cineva care se pricepe sa sparga un cont de Facebook al unei persoane care provoaca mult rau, adica de un hacker. Nu am nevoie de copii de 13 ani care sa ma ajute, vreau pe cineva experimentat
Daca te pricepi contacteaza-ma pe mail : Nutzu_9292@yahoo.com

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa blochezi persoana resepctiva sau sa ii raportezi contul.
Dar cea mai buna solutie asta ar fi.da-i block si gata..nu te mai deranjeaza

5 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Ba copii ma, ba copii... voi chiar credeti ca gasiti hacker pe un site de intrebari si raspunsuri?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă FB-ul îi blochează un cont, el își poate deschide alte zeci de conturi și să-și continue faptele. Pentru ce vrei un hacker? De ce nu-l reclami la poliție, dacă zici că e așa?

| Dismally a răspuns:

Ai bani pentru asa ceva?

| DrGoogle a răspuns:

De spart nu merge doar de blocat

| anonim_4396 explică (pentru DrGoogle):

Blocat, blocat dar pe ce perioada de timp