| plsdaufunda a întrebat:

Buna TPU!
Credeti ca media 9.47 pe un semestru este o medie mica? Sunt clasa 7, anul asta a fost mai incarcat fata de altele, mentionez ca pana acum am avut medii bune, am luat in clasa 6 premiul 3 pe clasa. In clasa mediile mereu au fost mai mari de 9.50, deci ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Meh,9,47 e bine.La un moment dat, o sa constientizezi ca media nu te-a ajutat cu nimic in viata.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este o medie foarte buna, poti primi bursa de merit pentru asemenea medie.