| MarioGomez a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si anul asta o sa am examene. Ce parere aveti despre media 9.89/9.90 (depinde de ce fac semestrul asta)? Ma refer daca credeti ca am sanse sa intru la cel mai bun liceu din oras avand in vedere ca cea mai mica medie de anul trecut a fost 9.79 la Stiinte ale naturii bilingv germana si 9.66 la matematica-informatica bilingv germana. Mie imi e teama in special de examenul de la limba romana ca noi l-a scoala nu prea facem nimica,de aia trebuie sa ma meditez. Puteti sa va uitati aici si sa va dati cu parerea despre medii,oricum, ce pot sa spun cu siguranta este ca mediile la examene vor scadea fata de cele de anul trecut. (anul trecut la mine in liceu au terminat vreo 11-12 cu media 10, iar acum la mine in clasa mult or sa fie decat 2 + simularile la care am luat note execrabile) http://admitere.edu.ro/2012/staticRepI/j/. P.S. Sunt din Constanta, momentan sunt la Ovidius si vreau sa dau la Mircea cel Batran. Macar daca e cineva de la Mircea cel Batran a 9-a sau a 8-a imi poate spune si mie cineva cam ce medii se dau acolo pentru ca acolo si la noi se dau cele mai mari medii. Dau funda :D

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat