| ionutz199920 a întrebat:

Buna TPU cu ce zodie ma potrivesc si cu care ma inteleg mai bine sunt Capricorn

4 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Dragostea nu se ia după zodii oh go on

| Leonard08 a răspuns:

Zodia ta este zodie de pamant. Deci Fecioara, Taur sau Capricorn. Nici relatiile cu zodiile de apa nu sunt atat de rele. Acestea sunt Scorpion, Pesti si Rac. Mare atentie, Racul este semnul opus al Capricornului. Combinatiile dintre semnele opuse ale zodiacului sunt ori foarte bune ori foarte proaste.

| stapanullumii a răspuns:

Nu, inca unu. de ce lumea chiar crede in porcariile alea de "zodii", macar sti ce sunt constelatiile "prin care se iau zodiile"? stiti, ei bine nu. sa va explic,, va uitati pe cer. uniti cu o linie imaginara 43 de stele(sau 65 sau orice alt numar) si iesie o imagine pe care te gandesti. hmm. ce seama imaginea asta cu o gazela... nevermind. idea este ca privita din alt unghi "constelatia ta" arta complet diferit, si cea ce sit se par tie ca fiind stele aproaep e unite sunt de fapt al 20-30 de ani lumina unele de alte (lumina calatoareste cu 300. 000km/s ) deci destul de departate... si acu m intrevin escrocii, care "citesc zodiile", ei bine. logic sa citesti in stele care par apropiate dar de fapt sunt la ani lumina de niste oameni care nu au terminat liceul si sunt mari "zodiaci", nimim nu mi se pare mai logic. acum, daca chiar crezi ca zodiile mai conteaza, mi-am pierdut minute din viata scriindui tie degeaba, no ofence. insa daca tu inca mai crezi in zodii dupa acest post. inseamna ca nu. este o cauza pierduta incercare de ati deschide ochii.

| Andreeuzza a răspuns:

Rac,taur,fecioara...cauta pe google si vei gasi.