| elenaborosoiu a întrebat:

Hello TPU! stie cineva cam cat ar costa transportul unui obiect din america sau anglia in romania?

5 răspunsuri:
| Foxylicious a răspuns:

Buna
Conteaza de greutatea produsului.pretul se face pe greutate.

| Serafir a răspuns:

Prin posta romana undeva la 20 lei depinde ar trebuie sa fie date cu costul transportului
poate costa mult mai mult se ia dupa greutatea obiectului

| elenaborosoiu explică:

A cumparat cineva dupa amazon? eu de acolo vreau sa cumpar

| Anonim13_2774 a răspuns:

Mai bine te muti in america si nu mai costa niciun transport

| tea12345 a răspuns:

Cam multlaughing...dar te poti interesa sau daca ai pe cineva in america/anglia care e sofer de tir sau care vine in Romania... poti sa il intrebi daca iti poate aduce si gatahappy