| Iadhira a întrebat:

happyCum imi schimb parola de la messenger?

Răspuns Câştigător
| Robert0101 a răspuns:

Messenger->My account Info

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Intră pe mail şi dă click pe bulina galbenă. O să-ţi apară o listă cu Busy, Imvisible, Account info. Click pe Account info şi o să te dea pe altă pagină unde vei avea o listă. Click *Change password*.

| trifescugabriela a răspuns:

Deschizi un id nou, şi vezi că ai acolo jos cv legat de password, dai acolo şi de acolo te descurci, nu e greu!

| Iulian09 a răspuns:

Dai sus la messanger my account info. funda?

| Allya a răspuns:

Pai dai la Messenger langa Contacts,apoi dai la My Account Info, apoi, dupa ce bagi parola dai la Change your password si de acolo te descurci.

| Gheorghita_Valentina-Andreea_1997 a răspuns:

Messenger->My Account Info