| Anndra09 a întrebat:

Cum pot ajunge de la gara din Cluj la arena?:d

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Asa este, cum ti-a raspuns Zenithf--- numai ca a uitat sa precizeze ca, din fata Garii mari, poti folosi numai tramvaiul 101 sau tramvaiul 102 pentru a ajunge la Arena Cluj. Daca te vei urca in tamvaiul 100, vei ajunge in alta parte a orasului!

| Zenithf a răspuns (pentru alessia5158):

Da, de obicei acolo numai coboara din 100, si urca dupa ce tramvaiul intoarce, in statia de dincolo de intersectie, de aia am uitat de ala.

| Zenithf a răspuns:

Cu tramvaiul este cel mai bine. Statia de tramvai este chiar in fata garii, si cobori chiar langa arena, aproape de intrarea principala.