| Ady_6190 a întrebat:

cum pot sa aflu o parola de la un id daca stiu intrebarile?happy fara sa schimb parola! vreau doar sa aflu parola! funda!

Răspuns Câştigător
| Cosminovici18 a răspuns:

Ce intrebari stii? Nu inteleg la ce te referi fii mai explicit

| Ady_6190 explică (pentru Cosminovici18):

Vreau sa aflu cuiva parola de la id... pot sa aflu parola stiindui intrebarile?

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Ady_6190):

Intrebarile de siguranta. Nu ai cum sa afli parola, odata ce folosesti intrebarile aceasta va fi resetata.

| Ady_6190 explică (pentru Cosminovici18):

Dupa ce o resetez nu as putea afla vechea parola?

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Ady_6190):

Nu pentru ca o data resetata numai poti afla nimic!

| Ady_6190 explică (pentru Cosminovici18):

Amu cum fac cu funda?laughing

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Ady_6190):

Vezi ca in dreapta raspunsului mei primul sau al doilea este o funda gri care se face portocalie cand pui mouseul pe ea si dedesubt scrie,, Declara acest raspuns castigator,,

| Ady_6190 explică (pentru Cosminovici18):

Da stiamlaughing da vrei funda?laughing

| Cosminovici18 a răspuns (pentru Ady_6190):

Dalaughing ca te'am ajutat!laughing

10 răspunsuri:
| DLeonard a răspuns:

Intrebarile de siguranta. Nu ai cum sa afli parola, odata ce folosesti intrebarile aceasta va fi resetata.

| titibilica a răspuns:

Salut!
Daca stii intrebarile trebuie neaparat sa schimbi parola.Ca si eu am "spart" cateva id-uri si nu puteam sa aflu parola ci doar sa o schimb.