| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi aflu parola de pe TPU? Eu ma loghez cu Facebook-ul si vreau sa imi schimb emailul dar nu stiu parola.

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Poti sa iti afli parola folosind optiunea "Am uitat parola". https://www.tpu.ro/am-uitat-parola

Introduci adresa de e-mail si acolo vei primi toate detaliile pentru recuperarea parolei.

Zi buna,
Echipa TPU.ro

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Ma redirectioneaza la tpu.ro, si nu am mai primit emailuri de la TPU din 2014, am toate casutele ca sa primesc emailuri, in folderul de spam nu e la yahoo.

| TPU.ro a răspuns (pentru anonim_4396):

Buna,

Am editat link-ul, incearca acum.

Zi buna.

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Acum ma redirectioneaza la activitatea mea (punctele obtinute ) de pe profil, si nu gasesc.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Deconectează-te de la Facebook și încearcă să te loghezi pe TPU, cu aceleași date (parola & email).
Dacă nici așa nu reușești, scrie la contact.