| zUtteX a întrebat:

Cum pot sa-mi maresc increderea in mine, la meciuri (fotball) tremur tot si nu stiu ce sa fac si cand vine mingea la mine ma intimidez singur (am vreo 6-7 meciuri jucate si tot asa fac). Ce sa fac?

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Cu timpul aceste tracuri vor disparea.Asa ca stai linistit va veni si timpul sa ai intredere totala in tine.Multa bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te ca esti un fotbalist adevarat, si nu te repezi la minge, nu-l lasa sa treaca de tine trebuie doar sa astepti momentul potrivit sa-i iei mingea.

| Leatherleader a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai incredere in tine, sa te concentrezi si relaxeaza-te.

| alexx102428 a răspuns:

Trebuie sa ai incredere in tine

| ExpertMen a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa porti o discutie un un psiholog(cel mai bun ar fi al scolii)

| Aqustic a răspuns (pentru ExpertMen):

Muulte scoli nu au un psiholog.

| Tudor_Laurentiu_1992 a răspuns:

Iti dai foc

Răspuns utilizator avertizat
| werton a răspuns:

Ai incredere in tine si o sa ajungi departe nu are ce sa iti faca cateva meciuri de fotball