| ColorGirl a întrebat:

Buna >TPUbig grin<
care stiti cum se pot sa sterg intrebari de pe site`ul asta?big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| Chrristina a răspuns:

Trebuie sa trimiti mesaj mainului acestui site si mai precis : RalucaTPUro
Dai la Comunitatea si cauti
Apoi ii trimiti mesaj ca vrei sa intrebarile tale sa fie sterse.
Funda? :/

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca a fost publicata si nu mai are optiunea editeaza (daca mai are o poti sterge de acolo ori sa o schimbi) atunci mai ai doua posibilitati: 1.O raportezi ca obscena/ilegala, caracter irelevant ori neinteligibil sau spam. 2.Ii scrii Ralucai un mesaj din CONTACT si o rogi sa o stearga. Succes si numai bine!

| Chrristina a răspuns:

Ca*

| Anileda a răspuns:

Irevelant.
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai acolo sus la contact, scrii numele, emailu' si o scurta fraza"Te rog frumos sa'mi stergi intrebarea urmatoare:pui linkul'. Multumesc anticipat!" apesi trimite si in maxim 48 de ore se va sterge! Sper ca te'am ajutat!
P. S.big grinaca vrei sa dai la contact intra pe orice pagina de TPU, numai prima pagina sa nu fie!

| Prigatdevisine a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...
Sus in dreapta iti apare "prima pagina, discuta live etc si ultima CONTACT, dai acolo si trimiti un mesaj celor din conducere big grin doar ei pot sa stearga intrebarea :p

| FredFlintstone a răspuns:

Dai fundita cuiva credbig grin

| BayetzashuBeat a răspuns:

Nu se poate! laughing