| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva idee cum se șterg întrebări de pe acest site sau contul? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Pentru intrebari te duci pe setari/intrebarile mele. Acolo ai un buton "sterge". Insa va trebui validat in mailul tau.
Pentru stergere cont, trebuie facuta cerere la admin prin "contact".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Patricia! Vreau să vorbim!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok! happy Vorbim aici sau pe altă rețea socială? Am încercat să te caut pe Instagram, parcă spusesei să te caut acolo, dar nu am găsit nimic. Deși recunosc că te-am căutat cu numele de pe acest site.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Instagram: psihosomaticul

Ți-am lăsat până și numărul personal de WhatsApp

Oare chiar nu mă găsești, așa să fie? laughing