| deea2sabau a întrebat:

Buna TPU:* daca trimiti o cerere de prietenie unei persoane si apoi o anulezi accea persoana va vedea ca i-ai cerut?
p. s :facebook

Răspuns Câştigător
| Catheryne a răspuns:

Daca o anulezi inainte de a intra persoana respectiva pe contul sau nu o va vedea, dar daca o anulezi dupa ce intra cu siguranta o va vedea happy

6 răspunsuri:
| Liquify a răspuns:

Daca a primit notificare pe e-mail da, va vedea pe e-mail.

| PetreConstanta a răspuns:

De ce vrei sa o anulezi

| Hikari a răspuns:

Nu, daca ai anulat-o nu va vedea cererea.winking
Stai linistita!
Sper ca ai inteles!happy

| LondoneseCat a răspuns:

Nu,nu va mai vedea daca anulezi foarte repede dupa ce ai cerut-o.
:* funda?

| IoanaOana a răspuns:

Depinde daca a fost online si a vazut cererea. Daca ai retraso imediat dupa ce i'ai trimis'o nu vede ca i'ai cerut'o.

| Juny0 a răspuns:

Pai normal, NU.
Spun din propia experenta!
Funda? laughing :X