| Trandafirii a întrebat:

Buna TPU dau FUNDA urgent + vot cautati pe youtube,, amalia si andra" ele sunt surori, sportul se numeste CONDUINTA, andra (cea mica) are 9 ani, amalia (cea mare) are 11 ani, aceste fetite au castigat medalii la acest sport, cine da aici pe site cea mai buna incurajare, si cea mai bunacompleta parere, primeste funda!

Răspuns Câştigător
| RaraSeeDY a răspuns:

Se pare ca intr-un corp mic se afla o putere incredibila! Nici toate felicitarile in partea noastra nu ar umple tot efortul vostru! Sunteti extraordinare.
Multa multa bafta si putere in ceea ce faceti, sunteti extraordinare. Toate felicitarile mele si jos palaria