| Trandafirii a întrebat:

Buna TPU dau FUNDA cautati pe youtube,, amalia si andra" ele sunt surori, sportul se numeste CONDUINTA, andra (cea mica) are 9 ani, amalia (cea mare) are 11 ani, aceste fetite au castigat medalii la acest sport, cine da aici pe site cea mai buna incurajare, si cea mai bunacompleta parere, primeste funda!

1 răspuns:
| Dan_Preda_1991 a răspuns:

Bravo lor sa se tina de sport pentru ca eu am o problema la picior si nu am mai putut face volei eram la stele.Sa se tina in continuoare!