| Trandafirii a întrebat:

Buna TPU dau FUNDA urgent + vot cautati pe youtube,, amalia si andra" ele sunt surori, sportul se numeste CONDUINTA, andra (cea mica) are 9 ani, amalia (cea mare) are 11 ani, aceste fetite au castigat medalii la acest sport, cine da aici pe site cea mai buna incurajare, si cea mai bunacompleta parere, primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Moryami a răspuns:

Mult succes fetelor! Niciodată să nu vă daţi bătute chiar dacă uneori veţi şi mai pierde! Să puneţi suflet în ceea ce faceţi!

| Trandafirii explică (pentru Moryami):

Sper ca te-ai uitat pe youtube!

| Moryami a răspuns (pentru Trandafirii):

Da, m-am uitat. Funda?

| Trandafirii explică (pentru Moryami):

Iti dau dau funda ar sa vad ce raspunsuri mai primesc