| Kisses a întrebat:

Buna TPU! De ce sunt locuri mereu la Winner (pariuri)? A lucrat cineva acolo? E ok? As vrea sa ma angajez și eu acolo dar nu înțeleg de ce nu stau fetele.

4 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Probabil pentru că nu seamănă cu Carmen Electra.

| anonim3247 a răspuns:

Unde vezi afiș de angajare că e tot timpul - magazine, pariuri, shaormerii, supermarketuri - oamenii pleacă tot timpul din cauza programului și a salariului.

| anonim3247 a răspuns:

Timpul mediu cât stă un angajat la unii e de 3 luni.

| Andreea99911818181 a răspuns:

Pentru ca sunt tot felul de oameni iar intr o casa de pariuri gasesti tot mai rar oameni calmi. Mie una nu mi-ar placea sa lucrez intr-un loc unde exista personaje care dau cu pumnii in aparate sau scuipa televizoare pentru 100 ron pierduti laughing Nici de betivi batrani care joaca 10 ron nici de "greii" aia care joaca sume mari pe 2 lei. Eu una nu m as baga. Plus ca salariul nu e unul convenabil din punct de vedete al acestui lucru. Sa pici pe tura de noapte atunci cand se strang toti smecherii la intrare ascultand manele la maxim?! Hmm. mai gandeste te. Desigur, nu toti sunt la fel. Astea sunt cazuri