| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut cont la winner si as vrea sa va intreb care sunt cele mai bune metode de castig la pariuri?

Sa raspunda doar cei care se pricep la pariuri.

Răspuns Câştigător
| FOG92 a răspuns:

Pariul ambele marcheaza sau peste 2, 5 goluri, pe live-uri gol dupa minutul 75-80 exclus PSF X-uri sau X-uri final si 0-2 goluri alea sunt ce mai paguboase

22 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"cele mai bune metode de castig la pariuri? Sa raspunda doar cei care se pricep "

adică tu in NAIVITATEA, ta crezi că dac-ar fi vreo metodă magică, ți-ar spune-o careva?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai linistit nu cîstigi nimic, doar cheltuiesti banii parintilor pe prostii, îi imbogatesti pe patronii care au agentiile de pariuri sportive, fac ei bani de pe urma unora ca tine creduli.

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Si asa nu mai era nevoie sa raspunzi si tu, ca am primit deja raspunsul la aceasta intrebare.

| Cosmin86 a răspuns:

Pai nu poti trai cu 600 de euro pe luna, ai nevoie de minim 2000 pentru un nivel decent, 3000 ca sa traiesti binisor.
Deci e o balarie ca "poti trai din asa ceva".

| FOG92 a răspuns (pentru Cosmin86):

Omu a pus o întrebare și eu I am răspuns se poate trai din pariuri dar nu cu 2 lei și 200 de meciuri ce p l m nu înțelegi? E greu sa intelegi

| FOG92 a răspuns (pentru Cosmin86):

890R-Q4OHU5 + 891Y-YC0AB3 stilul meu de joc pe live-uri codurile sunt la superbet! nu ma cred poola in pariuri, dar stiu ce imi poate pielea, dar tupeu la mize e PROBLEMA MAJORA LA MINE! ca daca risc 200-300 pe 2 meciuri cota de 2 fiecare e usor, uita-te putin ce cote am prins la bilete 890U-Q81IT0! CA NU MANANC CACAT doar din vorbe si cate mai am in arhiva

| FOG92 a răspuns (pentru Cosmin86):

E un drog prea mare, nu scapi nu recomand viciul asta, de doua etape in MLS e NEBUNIE toate meciurile la rand minim 4 goluri fiecare, dar cine are tupeu sa puna mii de euro pe ele

| FOG92 a răspuns (pentru Cosmin86):

Si inca o chestie si termin la mine procentul de castig pe meciuri la live speculate in cote 5, 6, 8, 10 e undeva la 65-70%, sa nu crezi ca nimeresc tot timpul cel mai mult ma termina psihic cand se da cum a fost acum la Atlanta - Dc United 3-1 si 3-2 in ultimul minut cand practic pariurile erau inchise si numai puteai sa joci golul cinci oaspetii! Din punctul meu de vedere, SE POT FACE BANII DESTUL DE USOR DIN PARIURI, ma credeti sau nu putin imi pasa SALUT, a fost ultimul mesaj

| FOG92 a răspuns (pentru Cosmin86):

Balarie sau nu, e fix problema ta, ti-am demonstrat ca se poate trai din asa ceva, iti trebuie doar putina atentie, ANALIZA, DOCUMENTATIE si FLER, intuitia aia ca la o favorita e surpriza, in rest toti vorbiti din pom dar nu aveti nicio treaba cu fenomenul, orice lucru a fost creat sa aiba si o slabiciune chiar daca e vorba de jocuri de noroc ...in fine nu are rost sa discut mai multe, ca nu esti implicat in fenomen

| Cosmin86 a răspuns (pentru FOG92):

Am vazut acum finala Italia-Anglia... inainte de asta, ultimul meci la care m-am uitat a fost prin 2004 laughing
Nici nu stiu prea bine ce sunt alea cote happy

| johnnny123 a răspuns:

Nu te-ai intrebat niciodata de ce acei oameni care sustin ca "se pricep la pariuri" nu sunt miliardari?

| ywar a răspuns:

Bosss, iti vand eu niste ponturi de meciuri sigure pauza/final de sta matzul in coada si pe ganduri. 25 euroi meciul, plata inante ca la femeile frumoase si nebune ale marilor orase. Cote mari, castiguri mari.
Discutie privata? Pariati responsabil?

| FOG92 a răspuns:

Eu ti-am zis-o, observ cum s-au bagat niste cretini sa iti zica tot felul de aberatii care habar NU AU DE FENOMEN, vrei sa pricepi sau nu, o mai zic odata, e vorba de probabilitati, meciuri directe undeva la 65% statistica 35 % noroc, solutia 3-5 meciuri maxim pe goluri marcate o suma pariata decenta de la 50-100 ron in sistem piramidal sau cota 2, 00 din 2 meciuri combo suma mare, de la 6 meciuri in sus pe 2 ron e logic sa albesti cand te foote un meci... da e un stres foarte mare, la care daca nu ai stapanire O POTI LUA RAZNA, insa se poate castiga si trai din pariuri, cu o strategie in spate si un bankroll corect administrat

| anonim_4396 explică (pentru FOG92):

Sunt niste fraieri habar n-au de pariuri sportive.

| FOG92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu ti-am zis, restul depinde de tine, cum analizezi si cum joci, in orice caz stresul e foarte mare si nu recomand la nimeni viciu asta

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo lor ca habar n-au de porcaria aia laughing)

| FOG92 a răspuns (pentru Cosmin86):

Pai si voi daca nu aveti legatura cu domeniul, la ce va bagati sa oferiti sfaturi? asta nu inteleg laughing

| FOG92 a răspuns (pentru Cosmin86):

Pardon ei, nu tu, ca nu am citit bine, eu cunosc persoane care traiesc din asa ceva si nu au job de ani buni .....aia cum au reusit, au numai BULAN non stop

| Cosmin86 a răspuns (pentru FOG92):

Ce intelegi prin "traiesc din asa ceva"? Cat castiga lunar? Concret.

| FOG92 a răspuns (pentru Cosmin86):

Eu ieri am prins cota 10 la live cota 4.00 la 2 1 x final în minutul 85 s au terminat toate 2 2 .....nu întra în discuții cu mine pe subiectul asta ca nu are rost

| Cosmin86 a răspuns (pentru FOG92):

Tot nu mi-ai raspuns la intreabre, cat castigi concret pe luna?
2000 de euro? 3000 de euro? 4000 de euro? CONCRET, nu dau doi bani pe nu stiu ce "cota 10"

| JustPaly a răspuns:

Cea mai buna metoda să câștigi de sa nu joci