| SpigiBb a întrebat:

de ceva timp tot primesc erroarea asta schtasks.exe-Aplplication Error dau ok dar ea tot apare! stie careva cum o pot rezolva? Funda:X

5 răspunsuri:
| BogdySS a răspuns:

Schtask vine cel mai probabil de la scheduled task, sau ceva de genul(scheduled inseamna ceva programat sa se intample la un moment dat). Nu prea pot sa-mi dau seama de mai multe, avand in vedere ca sunt prea putine detalii cele pe care le-ai dat. Ce sistem de operare ai? Eroarea apare cumva cand incerci sa accesezi ceva anume, sau apare la intervale exacte de timp?

| SpigiBb explică (pentru BogdySS):

Apare cand incerc sa deschid cevahappy

| BogdySS a răspuns:

Ar trebui intrat in task scheduler si vazut de acolo care ii potentiala problema, dar deoarece acolo sunt prea multe chestii, e mai complicat sa te ajut de la distanta.
Cel mai probabil, eroarea apare din cauza unui program recent instalat. Incearca sa iti amintesti momentul cand a aparut prima data eroarea si sa dezinstalezi programul pe care l-ai instalat inainte sa dea eroarea. Asta e singurul sfat pe care ti-l pot da.

| KrashTime a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu, am windows xp si nu stiu ce sa ii fac. Te rog da-mi un mesaj pe mess: sebychiriac@yahoo.com. Raman dator happy

| MicroVIP a răspuns:

Dai un restart la P.C si se rezolva