| Ujique a întrebat:

de curand am facut o comanda la eMAG,nu am anulat comanda iar in setari la comenzile mele imi arata "livrare anulata",ce inseamna asta,mai primesc produsul? e anulata comanda cu totul sau doar temporar? PS am observat ca produsul nu mai este pe stoc si va rog nu imi spuneti sa sun la ei su sa faceti glume, chiar am nevoie de un raspuns sa stiu daca sa comand altceva sau sa mai astept

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

De unde naiba sa stim noi motivul anularii?
Suna la ei, fricosule.

| Ujique explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Pai mai sunt oameni care folosesc internetul pentru cumparaturi si poate ei stiu, ei nu imi raspund, stau 10-15 minute la telefon degeaba si treaba e destul de urgenta

| Violleta2022 a răspuns:

Comanda poate fii anulata daca:
- nu ai platit produsul in timpul necesar
- nu mai este pe stoc
- sau ai anulat-o tu