| ChildrenOfBodom a întrebat:

Buna TPU de curand mi-a iesit o umflatura pe piciorul stang jos zici ca este una de tantar mare dar nu este, daca pui mana este solida si ma mananca dupa cateva zile, aceasta s-a desumflat dar dupa circa 1 zi mi- a aparut alta pe piciorul drept mai sus putin. Ce credeti ca o fii. Mi-e frica?

4 răspunsuri:
| Bacteriuță a răspuns:

Poate ai luat un purice si te-a piscat. doar ca stiu ca dupa cateva ore. aproape o zi, umflatura... se dezumfla happy si nu mai are nimic. da-te cu niste spirt, poate trece...
noroc! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut.ma muscase un paianjensad

| Alex_8736 a răspuns:

Du-te la doctorI don't want to see poate fi o insecta otravitoare te rog du-te nu mai sta