| anonim_4396 a întrebat:

de curand mi-a iesit o umflatura pe piciorul stang jos un fel de buba mare si cand pun mana e solida si ma mananca dupa 2-3 zile mi-a trecut dar mi-a iesit tot aia pe piciorul drept mai sus. Ce credeti ca e? Trebuie sa trec la alerta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Cineva_1522 a răspuns:

Iuiiii eu zic ca o sa mori x_x laughing glm eu zic sa te dai cu pudra in fiecare seara iar dimineata sa te dai cu ROSTOPASTA. serios functioneaza! incearca sa nu te scarpini foarte multwinking