| Scumpy24 a întrebat:

Am o problema cu sunetul,mi-am reinstalat de curand windows-ul
si nu-mi merge sunetul, mai jos aveti o poza:
http://photobase.ro/di-B8JS.png
Si am dat update driver,dat tot nu merge,in plus am si descarcat realtek, dar tot nu merge! Ajutor!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Precis ai Windows XP?! In situatia asta treci la Windows 7.

| Scumpy24 explică (pentru Salontanul):

Da am windows XP, nu-mi permite memoria PC!

| jhonny999 a răspuns:

Controller audio Realtek Ac 97 nu este instalat.
Recupereaza controller-ul Audio.
Scrii in Google Touslesdrivers, click pe Mes drivers.descarca programul Maconfig.si install click pe butonul Lancer la Detection, iti va scana PC si iti va afisa driverele lipsa, sau versiuni mai noi la driverele pe care le ai.descarca controller audio si install

| Salontanul a răspuns (pentru jhonny999):

Stai linistit ca nu va merge. Si eu m-am lovit de problema asta la un computer. Am incercat cu Ma Config si nu merge.